Милан разби СПАЛ с 4:0

Патрик Кутроне отбеляза два гола за 4:0 срещу СПАЛ

Милан тръгна с победа към гостуването си на българския шампион Лудогорец в Разград. "Росонерите" спечелиха с 4:0 гостуването си на СПАЛ. Патрик Кутроне блесна с две попадения, а по едно добавиха Лукаш Билия и Фабио Борини.
Двубоят започна прекрасно за футболистите на Дженаро Гатузо, които поведоха още във 2-ата минута, когато Патрик Кутроне отбеляза страхотно попадение.
В 30-ата минута Сусо центрира опасно от свободен удар, Бонавентура свали с глава за съотборник, но Бартош Саламон успя да избие.
В 42-ата минута СПАЛ получи възможност да изпълни свободен удар, от който Федерико Вивиани можеше да изравни, но ударът му срещна гредата.
Така първото полувреме завърши при резултат 1:0 за гостите от Милано.
Втората част започна точно, както и първата, а именно с натиск на Милан. В 65-ата минута "росонерите" вече водеха с 2:0 след нов гол на Кутроне.
В 73-ата минута Лукаш Билия направи резултата класически след страхотен гол от далечна дистанция.В 90-ата минута Фабио Борини отбеляза нов гол, за да оформи крайното 4:0.