София 17 °C София 17°C - предимно ясно Велико Търново 14 °C Велико Търново 14°C - облачно Пловдив 19 °C Пловдив 19°C - разкъсана облачност Варна 16 °C Варна 16°C - предимно облачно Бургас 18 °C Бургас 18°C - облачно

Уест Хям надви Уотфорд с 2:0

Чичарито и Арнаутович носят успеха на "чуковете"

Уест Хям записа ценна победа на "Лондон Стейдиъм" с 2:0 над Уотфорд и се отдалечи на 5 точки от зоната на изпадащите отбори. С успеха "чуковете" заеха 12-ото място с 30 точки, колкото има и загубилият днес тим.
Чичарито даде аванс на Уест Хям в 38-ата минута. Мексиканецът засече с глава центриране на Микел Антонио и направи безпомощен вратаря на гостите. Малко по-рано попадение на Ернандес бе отменено заради засада.
12 минути преди края на мача Марко Арнаутович бе на точното място след опит за изчистване на топката от страна на Колебас и лесно вкара за крайното 2:0.
Новото попълнение на Уест Хям Патрис Евра бе на скамейката, но така и не дебютира за тима.