Search Suggestions
      събота, 14.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Бойко Борисов: През втория мандат не може да се случи нищо

          27 ноември 2024 | 11:00 4090

          ,,През втория мандат не може да се случи нищо.“

          - Реклама -
            
            

          Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов преди началото на заседанието на Народното събрание.

          ,,ГЕРБ-СДС ще внесат утре две питания в Конституционния съд. Първото е да попитаме за правата на депутатите – имаме ли право да ограничаваме депутатите. Второто е дали ВСС може ли да работи или не. Когато имаме отговорите на КС, тогава можем да подпишем предлаганата от ПП-ДБ декларация“, заяви Борисов.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Отбелязваме първата Голяма Задушница за годината

          Вярващите извършват помен за душите на своите починали близки. Според църковния канон това е един от трите дни в годината, специално определени за почитане на отишлите си от този свят.

          Ивайло Мирчев: Изборът на Андрей Гюров предотврати служебен премиер на Пеевски

          Той определи Гюров като доказан и независим. Мирчев отрече да е имало предварителна договорка с Румен Радев или с президента Илияна Йотова относно номинацията за поста.

          Йотова в Мюнхен: Няма ЕС за Скопие без вписване на българите в Конституцията

          Йотова предупреди за притеснителни сигнали, че ръководството в Скопие търси лоби сред европейските страни, за да заобиколи първия преговорен клъстър, свързан с човешките права.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions