Лудогорец стъпи на върха след пета поредна победа

"Орлите" с нов успех срещу ЦСКА 1948, вратар от дубъла на "червените" дебютира в елита

2 месецаФутбол 7 Симеон Кисьов

Лудогорец спечели с 2:0 домакинството си на ЦСКА 1948 от 23-ия кръг на Еfbet Лига и отново се изкачи на първото място. "Орлите" вкараха по един гол в двете полувремена тази вечер. В края на първата част Аслак Фон Витри откри резултата, а в 53-ата се разписа и капитанът Якуб Пьотровски.

23-годишният Петър Маринов пази вратата на ЦСКА 1948, а Генадий Ганев остана резерва. Националът Даниел Наумов отново беше извън групата.

Петър Маринов, който е част от дубъла на ЦСКА 1948, днес записва дебют в елита. Този сезон той има 3 мача във Втора лига.