РОЖЕРИО СЕНИ ВЪРНА САО ПАУЛО В ТОП 4

ТРИКОЛЬОРИТЕ ПОБЕДИХА ФИГЕЙРЕНЗЕ

пропускане
9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Отборът на Сао Пауло се изкачи на трето място в Кампеонато Бразилейро. В мач от 18-ти кръг трикольорите победиха Фигейрензе като гост с 2:0. В 13-та минута Пато с удар от границата на наказателното поле откри резултата. Това беше 8-ми гол за нападателя, който се изравни с Рикардо Оливейра в голмайсторската листа. В 26-та минута съдията отсъди дузпа за Сао Пауло. Легендарният Рожерио Сени хладнокръвно удвои резултата със своя 130-ти гол в кариерата. По този начин Сао Пауло събра 31 точки в класирането. Фигейрензе е 15-ти с 20.