ЛЕВСКИ РЕГИСТРИРА 16-А ЗАГУБА В АДРИАТИЧЕСКАТА ЛИГА

Левски записа шестнадесета поредна загуба в Адриатическата лига, отстъпвайки на хърватския Задар със 72:80

9 годиниБаскетбол 5 Телевизия Евроком

Левски записа шестнадесета поредна загуба в Адриатическата лига, отстъпвайки на хърватския Задар със 72:80. Момчетата на Тити Папазов изиграха фантастично първо полувреме, но съперниците им ги прекършиха за 10 минути с отлична защита, на която сърцатите и всеотдайни българи не успяха да се противопоставят. Така родният първенец вече е с актив 1-17, докато гостите са с 9-9. Левски бе с изцяло български състав, след като македонците Гюроски и Гайдаджиев не фигурираха в тимовия лист. Като позитив от цялата ситуация може да се отчете, че Левски завърши срещата с петима свои юноши на паркета.