Белгия и Гърция завършиха наравно 1:1

Гърците играха с човек по-малко от 65-ата минута, когато Такцидис получи втори жълт картон

Ромелу Лукаку спаси Белгия от загуба в домакинството срещу Гърция. Срещата, играна в Брюксел, завърши 1:1, след като нападателят на Евертън изравни минута преди края на редовното време. Гостите поведоха в самото начало на второто полувреме с попадение на Митроглу. Гърците играха с човек по-малко от 65-ата минута, когато Такцидис получи втори жълт картон. В заключителните секунди и Цавелас напусна терена, след като бе декориран на два пъти и тимът на Михаел Скибе завърши с 9 човека