БЕРОЕ И СЛАВИЯ ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1:1

ДВАТА ТИМА НАПРАВИХА 1:1 В СРЕЩА ОТ 15-ИЯ КРЪГ НА ПЪРВА ЛИГА

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Берое и Славия завършиха наравно 1:1 в мач от 15-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят се изигра на стадион „Берое“ в Стара Загора.През първата част от мача двата отбора не успяха да стигнат до сериозни опасности пред двете врати.Най-добрата възможност бе за Берое. Малко преди почивката удар на Атанас Зехиров мина опасно край вратата на Славия.Домакините поведоха в резултата в 58-ата минута чрез Венцислав Василев. Той бе най-съобразителен в наказателното на Славия при изпълнение на пряк свободен удар за Берое. С вина за гола е и вратаря на гостите Георги Петков.В 79-ата минута Иван Минчев изравни резултата с удар от над 30 метра. Топката се удари в главата на Венцислав Василев и подлъга вратаря на Берое Макенджиев.С равенството двата отбора сложиха край на негативни серии в първенството.Берое бе загубил предишните си два шампионатни мача, а Славия – предишните три.