Дубълът на Лудогорец заби нов шамар на Нетфохимик

Бургас върви към мрачни футболни години

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Отборът на Лудогорец II победи с 2:0 Нефтохимик в мач от 17-ия кръг на Втора лига. Дубълът  на “орлите” отбеляза по един гол във всяко полувреме и засили още малко бургазлии към аматьорския ни футбол. Томас Цвятков откри в 13-ата минута, а Преслав Петров довърши “шейховете” с попадение в 79-ата.

По този начин Нефтохимик остава твърдо на дъното на класирането с актив от едва четири точки - на цели 18 от спасението и оставането в професионалния ни футбол изглежда кауза пердута. Лудогорец от своя страна е девети с 23 точки.