Дунав победи Етър 1:0

Васил Шопов вкара единствения гол в мача

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Дунав победи Етър с 1:0 у дома в двубой от 31-ия кръг на група "Б" на втората осмица.Единственият гол в мача бе дело на Васил Шопов в 26-ата минута, като късметът му помогна с рикошет в тялото на съперник. През второто полувреме възпитаниците на Красимир Балъков опитаха да стигнат поне до точката, но не успяха при двата си удара в рамките на вратата.Дунав изпревари съперника си с точка в битката да не е последен в групата кръг преди края, когато русенци гостуват на лидера Септември, а Етър посреща Локомотив (Пловдив).