МАНЧЕСТЪР СИТИ И ЕВЕРТЪН ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 1:1

НОЛИТО ГЕРОЙ ЗА ГРАЖДАНИТЕ, ВКАРА СЛЕД МИНУТА НА ТЕРЕНА

8 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Манчестър Сити допусна домакинско равенство 1:1 срещу Евертън в среща от 8-ия кръг на Висшата лига.
"Гражданите" трябва да съжаляват повече за хикса, с който се изравниха на върха с Арсенал, тъй като изпуснаха две дузпи - Kевин де Бройне в 43-ата и Серхио Агуеро в 70-ата. Ромелу Лукаку откри в 64-ата минута, а Сити стигна до равенството с гол на Нолито, разписал се само минута след появата си в игра.
Равенството е първо за "гражданите" от началото на сезона, а единствено головата разлика ги държи пред Арсенал в таблицата.