Манчестър Сити надви Уотфорд с 3:1

Бивш играч на Лудогорец с автогол за успеха на "гражданите"

Манчестър Сити се върна към победния ход и спечели с 3:1 над Уотфорд у дома в среща от 22-ия кръг на Висшата лига, след като в предишния една не загуби от Кристъл Палас.
"Гражданите" играха със завърналия се Давид Силва и Кевин де Бройне, чиято контузия от мача с Палас не се оказа толкова сериозна.
Рахим Стърлинг откри резултата в първата минута, а миналия през Лудогорец (2011-2012) централен защитник Кристиан Кабаселе си вкара автогол.
Серхио Агуеро вкара за 3:0 в 63-ата минута на двубоя, а Андре Грей оформи крайното 3:1 в 82-ата.
Манчестър Сити продължава да е без загуба и води с 5 точки на втория Манчестър Юнайтед (62 срещу 47), докато Уотфорд е в средата на таблицата с 25 точки.