Партизан (Белград) спечели Купата на Сърбия

"Гробарите" триумфираха и с Купата на Сърбия

7 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Партизан (Белград) спечели Купата на Сърбия и завърши сезона със златен дубъл. След като спечелиха първенството на страната, "гробарите" победиха с 1:0 големия съперник Цървена звезда на финала за Купата.Единственото попадение в двубоя бе дело на Никола Миленкович в 42-ата минута. Той засече с глава центриране от корнер и прати топката в мрежата.През второто полувреме Цървена звезда опита всичко, за да стигне до изравняване, но отлични изяви на вратаря Стеванович и защитата на Партизан запазиха резултата непроменен.Партизан спечели трофея и миналата година, а в цялата си история има общо 14 отличия от надпреварата.