Тотнъм разби Рочдейл с 6:1

"Шпорите" елиминираха Рочдейл от ФА Къп, Йоренте с хеттрик

Тотнъм разби с категоричното 6:1 Рочдейл в преиграване от осминафиналите на ФА Къп. "Шпорите" бяха пълни господари на заснежения "Уембли" и с лекота се справиха с третодивизионния си съперник, който не успяха да победят преди десет дни - 2:2.
Изразителният успех над Рочдейл дойде след хеттрик на Фернандо Йоренте, два гола на Хун Мин Сон и едно попадение на Кайл Уолкър. Йоренте игра на висота, като в 47-ата минута донесе пълния обрат на Тотнъм с 2:1, след като гостите бяха изравнили в 31-ата минута. В 53-ата отново Йоренте се разписа, а в 59-ата оформи хеттрика си.