Уест Хям и Борнемут завършиха наравно 1:1

"Чуковете" завършиха наравно с Борнемут

Уест Хям и Борнемут завършиха 1:1 в мач от 24-ия кръг на Висшата лига. "Чуковете" само могат да съжаляват, че не стигнаха до успеха, след като доминираха през по-голямата част от срещата.
"Черешките" обаче поведоха в резултата в 71-ата минута, когато отправиха и първия си точен удар, нанесен от Райън Фрейзър.
Само секунди след това появилият се на смяна за Уест Хям Хавиер Ернандес изравни. Чичарито реализира, след като Асмир Бегович бе избил миг преди това удар на Марко Арнаутович. За 29-годишния мексикански нападател Хавиер Ернандес това е пети гол за "чуковете" във Висшата лига. Бившият футболист на Манчестър Юнайтед не се беше разписвал в английския шампионат от края на октомври.
Уест Хям е на 11-ото място с 26 точки, Борнемут има точка по-малко.