Уест Хям победи Стоук Сити с 3:0

Лондончани с класическа победа при визита на Стоук Сити

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Уест Хям спечели с класиката 3:0 при визитата си на Стоук Сити в среща от 18-ия кръг  на английската Висша лига.
Марк Нобъл (19-дузпа) откри резултата в полза на „чуковете” това бе единственият гол за първата част.
След почивката Марко Арнаутович (75) удвои преднината на гостите, а Диафра Сако (86) оформи крайния резултат след две аситенции на Мануел Лансини.
С този четвърти свой успех за сезона Уест Хям заема 15-а позиция със 17 точки. След десетата си шампионата загуба „грънчарите” са 17-и с 16 точки.