Верея победи Левски с 2:0

Верея и Илиан Илиев с победа над "сините"

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Верея победи Левски с 2:0 в домакинството си от четвъртия кръг на Първа професионална лига. Мачът, игран на стадион „Трейс Арена” в Стара Загора пред погледа на президента Спас Русев, ще се запомни с две груби грешки на страничните рефери Георги Калудов и Румен Иванов.Единият не сигнализира за засада при първия гол в срещата, а другият отмени напълно редовно попадение за гостите от София малко преди почивката.
След победата си старозагорци имат 7 точки, с три повече от отбора на Левски, който е с мач по-малко.