Search Suggestions
      петък, 20.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          ПП-ДБ внесоха законопроект за забрана на смяната на пола на деца

          12 септември 2024 | 09:19 2270

          Депутати от ПГ на „Продължаваме промяната – Демократична България“ са внесли законопроект, който би забранил всякаква смяна на пола, хормонална или друга, на лица под 18 години.

          - Реклама -
            
            

          Измененията са в Закона за закрила на детето и са подписани от Даниел Лорер, Ивайло Шотев, Катя Панева, Йордан Терзийски, Вяра Тодева и Ивайло Митковски.

          В законопроекта още се предвижда наказание за лекари, които биха участвали в подобен процес, както и глоби от 30,000 до 50,000 лева и отмяна на лекарските права.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Гроздан Караджов отчете спасени 340 млн. евро по ПВУ и нови договори за влакове

          В сектор „Телекомуникации“ са положени и тествани 2000 км оптична мрежа от планираните 7000 км. В малките населени места са изградени над 200 базови станции за 5G, а 185 общини са включени в проект за широколентов интернет.

          Предупредиха жителите на Елхово за опасно ниво на река Тунджа

          Според прогнозата на системата за ранно предупреждение към Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) около 22:00 часа водното ниво в района на града ще достигне оранжевия праг.

          Росен Желязков предаде властта на Андрей Гюров: Без реваншизъм, а с правила

          Желязков подчерта важността на приемствеността в изпълнителната власт и благодари на екипа си за трудните, но необходими решения.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions