Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Ангел Славчев: България няма стратегия за киберсигурност

          10 януари 2025 | 19:10 640

          „България няма стратегия за киберсигурност“, каза депутатът от „Възраждане“ Ангел Славчев, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -
            
            

          Славчев обясни, че в края на миналата година страната ни е сключила договор с американска компания, с който предоставя на тази фирма чувствителна за България информация.

          Сигурността на данните ще се гарантира, когато България и нейното правителство изгражда тази система и тя е заключена за външните държави и компании.“, подчерта депутатът.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Пожар в „Студентски град“ след авария в подземен трафопост, евакуирани са 40 души

          Огънят е възникнал в подземен паркинг заради повреда в трансформатори, временно е прекъснато електрозахранването в района

          Майка на младеж от групата в „Петрохан“: Никога не повярвах на твърденията за насилие

          София Андреева разказа в подкаста „Дневен ред“, че е финансирала проекта на Ивайло Калушев и нарече сина си „морален убиец“

          Антон Славчев подаде оставка от Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество

          Решението идва дни след гласуваното закриване на Антикорупционната комисия и прехвърлянето на функциите ѝ към други институции
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions