Крумовград продължава без загуба, закотви Ботев (Враца) на дъното

Много битка и малко положения между двата тима

25 дниФутбол 22 Симеон Кисьов

Ботев (Враца) завърши при 0:0 у дома с Крумовград в среща от 28-ия кръг на Efbet Лига, с което гостите продължават без загуба от началото на годината.

Първият четвърт час не предложи сериозни опасности, но след това и двата тима имаха по няколко възможности да открият резултата в следващите десет минути.

След половин час игра и двамата вратари трябваше да се намесват след удари на Браян Мендоса и Ренан Арияш.

Втората част започна с удар към вратата на Крумовград, но Мартин Смоленски не успя да насочи добре топката. Минути по-късно Патрик Луан имаше отлична възможност да стреля към вратата на врачани, но не затрудни Бариос.

Мирослав Маринов бе близо до това да открие резултата в полза на врачани в 57-ата минута, но Янко Георгиев спаси.

След малко повече от час игра гостите от Крумовград пропуснаха най-чистото си положение. Димитър Тонев получи топката след триходова комбинация, но Бариос се намеси и изби топката в корнер.

В оставащите минути до края на срещата двата тима направиха по няколко смени, което накъса играта.

Крумовград остана на шеста позиция с актив от 40 точки, докато Ботев (Враца) е на предпоследното 15-о място с 19.