РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В БРАЗИЛЕЙРО

АВАИ ИЗНЕНАДА ФЛУМИНЕНЗЕ, ГРЕМИО РАЗГРОМИ ИНТЕРНАСИОНАЛ

пропускане
9 годиниБразилейро 2 Телевизия Евроком

Телевизия Евроком излъчи три срещи от 17-ти кръг на Кампеонато Бразилейро през изминалия уикенд. В събота Аваи записа домакински успех срещу Флуминензе с минималното 1:0. Единствения гол за тима от Флорианополис вкара Андре Лима в 5-та минута. Така Аваи взе глътка въздух и е над зоната на изпадащите. В неделния ден Сао Пауло и Коринтианс поделиха точките в местното дерби. Лусиано откри за мускетарите, но в началото на втората част Луиш Фабиано изравни резултата. Коринтианс продължава да е втори в класирането, а Сао Пауло е на едва 8-мо място.

В дербито Гре - Нал Гремио разгроми Интернасионал с 5:0. Още в началото на двубоя Дъглас изпусна дузпа за домакините. В 34-та минута Жулиано изведе "сините" напред с мощен удар. В 42-та минута Луан удвои. Талантливият нападател отбеляза втория си гол в началото на втората част за 3:0. В 75-та минута Фернандиньо направи разгрома за Интер пълен, след като беше изпуснат от защитата на "колорадо". В края на мача бранителят на Интер Ревер си отбеляза автогол. Така Гремио вече е трети в класирането. Ето и всички резултати:

Аваи - Флуминензе 1:0
Сантос - Коритиба 3:0
Вашко - Жоанвил 0:0
Атлетико Паранаензе - Спорт Ресифе 1:1
Сао Пауло - Коринтианс 1:1
Крузейро - Палмейрас 2:1
Понте Прета - Фламенго 1:0
Гояс - Атлетико Минейро 0:0