БЕРБАТОВ БЛАГОДАРИ НА ПАОК

СТРАХОТНА АТМОСФЕРА И ВАЖНА ПОБЕДА- НАПИСА В СОЦИАЛНАТА МРЕЖА БЪЛГАРСКИЯТ НАПАДАТЕЛ

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Димитър Бербатов благодари на съотборниците си и феновете на ПАОК за страхотната атмосфера и важната победа в мача срещу АЕК. Черно белите победиха АЕК с 2:1 в мач от четвъртия кръг на гръцкото първенство.

Гостите водеха с 0-1 с гол на Аравдис в 47-минута. Българският нападател влезе като резерва в 59-та минута от двубоя на мястото на Димитрис Константинидис при резултат 0:1, след което тимът му стигна до пълен обрат. Домакините вдигнаха оборотите и бързо изравниха. Бившият футболист на "Левски" Гари Родригес се разписа в 64-ата минута. В 84-та минута Александрос Циолис отбеляза от дузпа и оформи крайното 2-1.

С успеха си ПАОК записа втора поредна победа в Супер лигата. Черно-белите заемат четвърта позиция във временното класиране с актив от седем точки, на пет от лидера "Олимпиакос". АЕК също има толкова, но е с по-лоша голова разлика.