Ювентус победи СПАЛ с 2:0

Торинският гранд дръпна с 9 на Наполи

Ювентус победи СПАЛ с 2:0 у дома в среща от 13-ия кръг на Серия "А".
Кристиано Роналдо откри резултата в 29-ата минута след асистенция на Пянич, отбелязвайки седмото си попадение в първенството от началото на сезона. Португалецът бе най-бърз и засече центриране от фаул, прострелвайки вратаря от около 5-6 метра, което е негов гол в трети пореден мач за тима.
Марио Манджукич оформи крайното 2:0 в 60-ата минута, след като се възползва от лошо отбита от вратаря на СПАЛ топка и я вкара в мрежата.
Ювентус продължава без загуба в Серия "А" (само един равен) и вече води с 9 точки пред втория Наполи.