КИЕВО И ВЕРОНА НЕ УСПЯХА ДА СЕ ПОБЕДЯТ В ГРАДСКОТО ДЕРБИ

ЛУКА ТОНИ САМО НА 2 ГОЛА ЗАД КАРЛОС ТЕВЕС В ЛИСТАТА ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ НА СЕРИЯ "А"

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Киево и Верона направиха реми в дербито на града. Мачът завърши 2:2 в мач от 35-ия кръг на Серия А. Четирите гола паднаха през първото полувреме. Двата отбора не се бореха за нещо в този мач и това позволи по-освободена игра. Първото попадение падна в 9-ата минута, когато Палоски реализира с премерен удар.В 20-ата минута Хуан Гомес изравни, а шест минути по-късно Лука Тони направи 1:2. Киево изравни пет минути преди края на полувремето чрез Серджо Пелисиер. След този мач Киево е 12-ти с 42 точки, а Верона е на 15-ото място с 41 пункта.