ЛЕСТЪР И УЕСТ ХЯМ ЗАВЪРШИХА 2:2

ДЖЕЙМИ ВАРДИ ВКАРА И ГО ИЗГОНИХА

8 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Лестър и Уест Хям завършиха наравно 2:2 в мач от 34-ия кръг на Висшата лига на Англия.Хосе Леонардо Улоа от дузпа дълбоко в добавеното време на мача донесе точката за лидера във Висшата лига Лестър.С гол на Джейми Варди в 18-ата минута Лестър поведе в резултата.В 56-ата минута голмайсторът получи втори жълт и червен картон, оставайки тима си с десет души.В 83-ата минута Анди Керъл от дузпа изравни, а в 86-ата минута Аарън Кресуел вкара втори гол за Уест Хем, за 1:2.След десетото си равенство в кампанията Лестър остава лидер в класирането, като има осем точки аванс пред втория Тотнъм, но е и с мач повече от отбора от Лондон.Уест Хям е на шесто място.