Лион надви Рен с 1:0

Така Лион остава на 3-ото място с актив от 56 точки. Рен пък заема 8-ата позиция в таблицата с 41 точки

5 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Лион се добра до трудна, но сладка победа с 1:0 в гостуването си на Рен от 30-ия кръг на Лига 1. "Хлапетата" измъкнаха трите точки в края на мача с попадение на Мартен Терие в 86-ата минута.Двата тима се бяха захапали здраво, но дълго време изглеждаше, че срещата ще завърши без победител. В 86-ата минута обаче Лион попари неприятно своя съперник. Лео Дюбоа получи на скорост в наказателното поле и пусна успоредно на голлинията към Терие, който отблизо чукна топката във вратата за крайното 0:1.Така Лион остава на 3-ото място с актив от 56 точки. Рен пък заема 8-ата позиция в таблицата с 41 точки.