ВАР, вратар и две греди развалиха юбилея на Милан

Вратарят на гостите Джанлука Пеголо се превърна в герой за гостите, след като направи множество спасявания след почивката

4 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Милан пропусна отлична възможност да запише трета поредна победа и да отпразнува подобаващо 120-ата годишнина на клуба. "Росонерите", които създадоха доста положения в домакинството срещу Сасуоло от 16-ия кръг на Серия "А", не успяха да реализират нито едно от тях и двубоят завърши 0:0. Вратарят на гостите Джанлука Пеголо се превърна в герой за гостите, след като направи множество спасявания след почивката. Освен това два пъти и гредите помогнаха на Сасуоло в последните минути на мача след ударите на Леао (83`, 87`). Преди почивката Тео Ернандес се разписа, но минута по-късно попадението беше отменено с помощта на ВАР, тъй като Франк Кесие беше играл с ръка.Наставникът Стефано Пиоли не направи нито една промяна от състава победил Парма (1:0) и Болоня (3:2).