Виляреал разби Реал Сосиедад  с 4:2

"Жълтатата подводница" първи нанесе своя удар, като това стана още в 5-ата минута. Самуел Кастилехо центрира в наказателното поле, където Виктор Руиз засече с глава - 1:0

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Виляреал записа успех с 4:2 при домакинството си на Реал Сосиедад в среща от кръга на Примера дивисион. "Жълтатата подводница" първи нанесе своя удар, като това стана още в 5-ата минута. Самуел Кастилехо центрира в наказателното поле, където Виктор Руиз засече с глава - 1:0.В 17-ата минута Карлос Бака асистира на Пабло Форналс, който удвои аванса на своя отбор. 180 секунди по-късно самият Бака излезе сам срещу вратаря и направи резултата класически. В 24-ата минута гостите намалиха, след като Илараменди центрира, а Диего Йоренте засече с глава - 3:1. Десетина минути след това домакините възстановиха аванса си от 3 попадения. Пабло Форналс подаде към Самуел Кастилехо, който бе точен 4:1.В 58-ата минута гостите стигнаха до още един гол. Вилиан Хосе се възползва от пас на Субелдиа и бе точен на 4:2, а в оставащия повече от половин час до нов гол така и не се стигна.