БЕРБАТОВ С ГОЛ, МОНАКО С ПОБЕДА

Монако победи Гингам с 2:0 в мач от "Купата на Лигата"

9 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Димитър Бербатов се превърна в герой за Монако, след като вкара първото попадение за успеха с 2:0 над Гингам в среща от 1/4-финалите на турнира за Купата на Лигата. Вторият гол бе дело на Антони Мартиал. Българинът отбеляза първия гол в срещата в 8-та минута. Гостите останаха с човек по-малко в 36-ата минута, след като Мандан бе изгонен с директен червен картон .В 73-та минута, Бербатов падна в наказателното поле, и получи жълт картон за симулация, след което беше заменен от Мартиал, който в последните минути на мача, вкара за 2:0.