ЧЕЛСИ ПОБЕДИ СУОЗНИ КАТО ГОСТ С 5-0

Отборът на Жозе Моуриньо е водач във временното класиране с 5т. пред Манчестър Сити

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Челси победи  Суонзи като гост, с 5-0 в мач от  22-ия кръг на "Премиър Лийг".
Резултатът беше открит в 50-та секунда на мача, от  Оскар който беше точен за Челси. Вторият гол отбеляза Диего Коща в 20-та минута. Той се разписа още веднъж в 34-ата минута. 2 минути по-късно, и  Оскар вкара вторият си гол в мача като, резултатът в първото полувреме стана 0:4. Във второто полувреме от двубоя, Андре Шюрле вкара във вратата на "Лебедите" за 0:5. Челси води с 5 точки пред втория Сити, като дербито между двата тима е в следващия кръг. До момента  Суонзи за 9-ти във временното класиране.