Черно море победи Витоша (Бистрица) с 2:0

Радослав Василев носи победата на "моряците" с два гола

Черно море победи с 2:0 на своя стадион "Тича" Витоша (Бистрица). И двете попадения бяха дело на Радослав Димитров. Мачът бе от група "А" на втората осмица на Първа лига.
"Бистришките тигри" продължават да бъдат без победа от началото на сезона в елита. Те са дъното на класирането в група "А" с едва 9 точки. Черно море пък събра 34 и се изравни със Славия. "Белите" са на върха в класирането в групата и имат и мач по-малко.
Тимът на Илиан Илиев реши изхода на двубоя още през първото полувреме. В 14-ата минута Георги Илиев уцели греда след пряк свободен удар, при добавката Радослав Василев отбеляза за 1:0. В 32-ата минута Радослав Василев засече центриране, но топката не срещна главата му, а рамото. Въпреки това тя влезе неспасяемо в мрежата на Витоша за крайното 2:0.
Срещата не предложи много сериозни ситуации пред двете врати и логично резултата се запази до края.