Евертън и Уест Хем не излъчиха победител

Победителят ще стане ясен преиграване

9 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Евертън и Уест Хам завършиха при резултат 1:1 в среща от третия кръг на турнира за Купата на Англия. По регламент, двата тима трябва да се срещнат отново след 10 дни, за да определят този, който ще продължи в следващия етап на състезанието.
Първото полувреме завърши без отбелязан гол. В 56-тата минута Джеймс Колинс откри резултата в полза на "чуковете", след центриране от корнер. Евертън не спираше да търси изравнителното попадение, но това стана чак в последната минута на срещата, когато точен бе Ромелу Лукако. С голът му "карамелите" се спасиха от нов провал, след като в последните си срещи имат четири поредни загуби.