ФЛАМЕНГО И САНТОС С ГОЛОВО РАВЕНСТВО

ОЛИВЕЙРА И ЛИМА ДОНЕСОХА РАВЕН НА ГОСТИТЕ

9 годиниБразилейро 1 Телевизия Евроком

Отборите на Фламего и Сантос завършиха наравно 2:2 в мач от 16-тия кръг на бразилската Серия А.

Алан Патрик даде преднина на домакините в 40-тата минута след асистенция на Евертон. Две минути по-късно Емерсон удвои преднината на "червено-черните" . Двата тима се оттеглиха на почивка при този резултат.

В началото на втората част Сантос върна един гол чрез Рикардо Оливейра. В 73-тата минута гостите успяха да изравнят и да стигнат до частичен обрат. Лукас Лима отбеляза втория гол за "черно-белите". До края на срещата не видяхме повече попадения.

Така Фламенго и Сантос си разделиха по една точка. "Червено-черните" заемат 11-та позиция с 20 точки, а "рибите" са 15-ти със 17 точки.

В следващия кръг Фламенго гостува на Понте Прета, а Сантос приема Коритиба.