София 17 °C София 17°C - предимно ясно Велико Търново 14 °C Велико Търново 14°C - облачно Пловдив 19 °C Пловдив 19°C - разкъсана облачност Варна 16 °C Варна 16°C - предимно облачно Бургас 18 °C Бургас 18°C - облачно

И ЧЕРНО МОРЕ ОТПАДНА ОТ ЕВРОПА

ДИНАМО МИНСК ПОБЕДИ ЧЕРНО МОРЕ С 4:0 И С ОБЩ РЕЗУЛТАТ 5:1 ПРОДЪЛЖАВА В ЛИГА ЕВРОПА

9 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Динамо (Минск) победи Черно море с 4:0 в мач-реванш от втория предварителен кръг на Лига Европа. За домакините отбелязаха Куротко в 41-таи Адамович в 58. Два гола отбеляза и Бечирай в 86 и 92 минута.  В 45-ата минута пък моряците останаха с 10 човека заради втори жълт и респективно червен картон на Паланков.

Първата среща в Разград завърши 1:1. С общ резултат 3-1 беларуският отбор продължава напред в надпреварата за Лига Европа.

Последният ни представител в Европа Берое излиза срещу датския Брьондби в мач-реванш от втория предварителен кръг на Лига Европа. Срещата е от 20:00 българско време.