Интер взе само точка срещу борещия се за оставане Чезена

Чезена измъкна 1:1 в Милано

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Интер за пореден път разочарова тифозите си. Това стана, след като Интер не успяха да победят борещия се със зъби и нотки за спасение Чезена на „Джузепе Меаца” – 1:1. Чезена  успяха да поведат с брилянтно попадение на Дефрел през първото полувреме, а след почивката Родриго Паласио изравни. След това и двата отбора имаха добри шансове за гол, но не ги оползотвориха. Резервата Лукас Подолски нацели и гредата.В мача от 27-ия кръг на Серия „А” имаше и спорни моменти, след като тимовете претендираха за дузпи, но такива не бяха отсъдени. Така Интер записа четвърта поредна среща без успех във всички турнири, докато Чезена прекъсната лошата си серия срещу съперника от 6 поредни загуби.В класирането „синьо-черните” се смъкнаха на 8-мо място с 37 точки, докато Чезена е на 19-та позиция с 21 т, но само на 4 т. от спасителната зона.