Славия зашлеви Левски

"Белите" се наложиха с 3:1 над Левски

9 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Славия победи Левски с 3:1 в мач от 19-ия кръг на „А“ група. Жереми Манзоро откри резултата за Славия в 43-ата минута. Веднага след това Аймен Белаид получи втори жълт картон и остави „сините“ с човек по-малко на терена. В 54-ата минута Валери Домовчийски изравни резултата след точно изпълнена дузпа. В 68-ата минута Манзоро отново даде преднина на Славия, а три минути преди края на редовното време французинът оформи хеттрик и крайното 3:1. В 85-ата минута Диего Фераресо също получи втори жълт картон и двата тима останаха с по 10 души на терена. След успеха Славия събра актив от 20 точки и вече е на девето място в класирането, Левски остава на шеста позиция с 28 точки.