СПОРТ РЕСИФЕ СЕ ПОДИГРА С ВТОРИТЕ ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ

СПОРТ РЕСИФЕ РАЗГРОМИ АТЛЕТИКО МИНЕЙРО С 4:1 В 31-Я КРЪГ НА БРАЗИЛСКАТА СЕРИЯ А

пропускане
9 годиниБразилейро 3 Телевизия Евроком

Основният конкурент на Коринтианс на върха - Атлетико Минейро, записа тежка загуба с 1:4 при гостуването си на Спорт Ресифе.. Домакините поведоха с 3:0 още през първото полувреме. В 7-ата минута Ферас Матеус отрки, а в 23-ата Диего Соуса удвои. Елбер пък направи резултата класически в 27-ата минута. В началото на второто полувреме Майкон вкара и четвъртото попадение във вратата на Атлетико. В края на мача Тиаго Рибейро от дузпа отбеляза единственото попадение за гостите. След това поражение Атлетико Минейро заема втората позиция в класирането и изостава на 8 точки зад лидера Коринтианс.