Апоел Бер Шеева надигра с 2:1 Марибор

Реваншът е след седмица

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Апоел Бер Шеева, който отстрани Лудогорец от Шампионската лига, надигра с 2:1 гостуващия Марибор в първи плейофен дуел за влизане в групите на ШЛ. И трите попадения паднаха преди почивката.В десетата минута след изритана напред топка двама бранители на домакините се засуетиха и Таварес се възползва. Той напредна, излъга вратаря и насочи в празната врата за 0:1. Едва стотина секунди по-късно Нвакаеме реализира страхотен гол след фамозен шут от въздуха. Тъмнокожият стрелец намери топката по прекрасен начин от 20 метра и я прати в далечния горен ъгъл, като вратарят посмя и да помръдне. В края на полувремето Цедек вкара от дузпа за крайното 2:1.Реваншът е след седмица.