Армения надви Казахстан с 2:0

Домакините се мъчат срещу 10 гости

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Армения надви Казахстан с 2:0 в световна квалификация от група Е. Успехът на домакините не дойде обаче никак лесно. И двата гола паднаха в последните 17 минути на мача.Суперзвездата на Манчестър Юнайтед Хенрих Мхитарян откри резултата в 73-ата минута, а само секунди по-късно Араз Йозбилис реши всичко, разписвайки се за крайното 2:0. Казахите играха с човек по-малко от 64-ата минута, когато червен картон получи Сергей Малий.Армения е 4-а във временното класиране с 6 точки. Казахстан е шести с 2 т.