ЦСКА победи Септември с 1:0

Септември не се даде лесно на „червените“

7 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

ЦСКА постигна победа с 1:0 над новака Септември в среща от 5-ия кръг на Първа лига, която се игра на Националния стадион "Васил Левски". Единственото попадение падна в самия край на полувремето и бе дело на Пинто, който се възползва от фрапантна грешка на резервния страж на домакините Янко Георгиев и така вкара на празна врата.Това бе трети пореден успех за "червените", след като в предишните два мача тимът надви пловдивските Ботев и Локомотив.Домакините иначе завършиха мача с 10 души, след като в 63-ата минута Байду бе изгонен след втори жълт и червен картон.