Депортиво (Ла Коруня) надви Малага с 3:2

Ла Коруня спечели срещу Малага в сблъсъка на опашкарите

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Депортиво (Ла Коруня) победи трудно у дома Малага с 3:2 в сблъсъка на опашкарите от 31-ия кръг на испанската Примера дивисион.
Лукас Перес (6-дузпа) рано даде преднина на галисийците, а малко преди почивката уругваецът Диего Ролан (41) изравни след пас на Микел.
През втората част Адриан (70, 85) вкара две попадения за домакините след пасове на Педро Москера и Борха Балонга. Между тях Диего Ролан (73) пак бе изравнил с втория си гол в мача след асистенция на Саму.
След успеха си Депортиво се изкачи се една позиция и е 18-и с 23 точки, но остава в опасната зона, изоставайки на 5 точки от спасителното 17-о място, на което към момента е Леванте. Малага е твърдо на дъното със 17 точки.