Интер и Рома завършиха наравно 1:1

„Нерадузрите” остават в топ 4 след реми с „вълците”

Интер и Рома завършиха 1:1 на „Джузепе Меаца” в дербито от 21-ия кръг на италианската Серия „А”.
Стефан Ел Шаарави (31) изведе „вълците” напред в резултата. След почивката уругваецът Матиас Векино (86) с късен гол след пас на Марсело Брозович донесе точката на „нерадзурите” и запази мястото им в топ 4 на временното класиране.
След седмото си реми за сезона Интер е четвърти с 43 точки, колкото има и третият Лацио. Рома пък е на пета позиция с 40 точки и мач по-малко. Лидер е Наполи с 54 точки, следван от Ювентус с 50 пункта.