Наполи победи Фиорентина с 1:0

Кайехон носи успеха на Наполи

7 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Наполи победи Фиорентина с 1:0 и продължава напред в турнира за Купата на Италия. Неаполитанците стигнаха до успеха с попадение на Хосе Кайехон.Домакините показаха повече желание и възможности от "виолетовите" и заслужено продължиха към полуфиналите, където ще срещнат победителя от двойката Милан - Ювентус.В 71-ата минута на двубоя срещу Фиорентина Хамшик центира към границата на малкото наказателно поле, а там връхлетя Кайехон, който с глава прониза стража на гостите и донесе победата на Наполи.Двата отбора завършиха срещата в намаелни състави, след като в заключителните минути бяха изгонени Хусай от Наполи и Оливейра от Фиорентина.