Последният остави Лацио извън четворката

Киево спечели точка срещу "орлите"

5 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Киево препъна у дома Лацио и завърши 1:1 с него в мача им от 14-ия кръг на италианската Серия „А“.
Серджио Пелисиер (25) изведе „летящите магаренца“ напред в резултата след подаване на Валтер Бирса. „Орлите“ обаче доминираха и успяха да изравнят чрез голмайстора си Чиро Имобиле (66) след почивката при подаване на Хоакин Кореа. В заключителните минути изненадващо домакините от Верона имаха по-чистите положения за гол, като в последната минута Пелисиер пропусна на почти празна врата.
След равенството тимът от града на Ромео и Жулиета остава последен само с 2 точки в актива си. Лацио отстъпи след този кръг на пета позиция с 23 точки и две по-малко от Милан, но и две повече от Торино.