Рома победи Верона с 3:0

Един Джеко заби два гола

Рома постигна класически успех с 3:0 у дома над Верона в мач от третия кръг на Серия „А“. „Вълците“ надделяха с две попадения на Един Джеко и едно на Раджа Наинголан.Всичко в мача бе решено още до почивката, след като домакините се оттеглиха в съблекалнята с два гола аванс. В 22-ата минута Ел Шаарави намери на отлична позиция Найнголан, а белгиецът с плътен удар откри резултата.В 34-ата минута Джеко вкара първото си попадение в срещата. Той се извиси най-високо при центриране и с хубав удар с глава не остави шансове на вратаря на Верона – 2:0.Босненският национал оформи крайното 3:0 в 61-ата минута, когато получи чудесен пас в коридор от Коларов и прати топката в левия ъгъл.Рома събра 6 точки и се изкачи до седмото място. Верона пък е на предпоследна позиция с 1 точка.