Search Suggestions
      сряда, 18.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          15:18 МВР показа как убитите се кланят на Калушев (ВИДЕА)13:41 ПВО, „стена срещу дронове“, мрежа за наблюдение: ЕС с мерки по „източния си фланг“ срещу Русия11:53 Вижте състава на кабинета: Емил Дечев – шеф на МВР, Нейнски на Външно, Андрей Янкулов – вицепремиер и правосъден министър11:38 М. Брестничка: Важно е децата да подават сигнали, ако са обект на тормоз11:09 Отиде си проф. д-р Камен Плочев – ръководител на Клиниката по инфекциозни болести към ВМА10:39 НА ЖИВО ОТ НС! Скандал в парламента – депутат от „Възраждане“ попита дали Божанков е вадил оръжие на магистрала10:35 ГДНП: На Петрохан- самоубийства, на Околчица- убийства и самоубийство. Групата е контактувала с политици и министри (ВИДЕО)10:29 ПП ще съди всеки, който свързва партията със случая „Петрохан“10:01 Хърватски медии: Има ли „спящи клетки“ на руската военна групировка „Вагнер“ в пернишкото село Кладница09:32 Манолова: Как пенсионер с доход от 350 евро може да плати сметка за ток от 200 евро

          Демерджиев: 120 души са задържани за купуване

          2 април 2023 | 00:00 260

          120 души са задържани към този момент за търговия с гласове, това обяви министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев в ефира на БТВ след обявяването на първите резултати от вота.

          - Реклама -
            
            

          Той коментира, че се работи по сигнали за купуване на гласове. В Русе е имало сигнаЛ за корпоративен вот, поръчан от ГЕРБ, в Бургас – срещу „Продължаваме промяната“, в Кърджали – за ДПС.

          „Не мога да кажа, че са срещу една политическа сила, но коректно е това да се коментира, когато приключат досъдебните производства“, уточни Демерджиев. 

          Заяв, че данните от приключилите производства след предните избори, в съдебните решения, от които има посочени поръчители на купени гласове, трябва да бъдат съобщени на хората. 

          „Следим как реагира, засега повечето действия и реакции са адекватни“, каза той. Според министъра МВР е изпълнило основната си задача. „Справихме се за пореден път – да дадем спокойствие и сигурност на българските избиратели. Което се очакваше от нас, го изпълнихме“, допълни още той. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Цветанов: Служебният кабинет дава надежда за честни избори, версията за Петрохан е пробита

          Той изрази надежда, че в МВР ще бъдат извършени належащи кадрови промени

          Трифонов: Нищо хубаво няма да произтече от този кабинет

          „Без никакъв срам, без никакъв свян, без никакъв морал ПП-ДБ си сложиха свои партийни функционери“, заявява Трифонов
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions