Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      Пеевски: Това противоуставно действие показва хора, които живеят в паралелния свят на приказките от сараите

      27 август 2024 | 20:08 18630

      Делян Пеевски с коментар, след като стана ясно, че Централното оперативно бюро на партията е взело решение да го изключи. Днес почетният председател на Движението Ахмед Доган проведе заседание с Централното оперативно бюро. 

      - Реклама -
        
        
      Снимка БГНЕС

      „Видях, че е имало сбирка на отцепници от Движението за права и свободи, които са изключени от парламентарната група, а след като се опитаха да откраднат марката ДПС загубиха и партийното си качество. Това противоуставно действие показва хора, които живеят в паралелния свят на приказките от сараите. Тези хора трябва да разберат едно – това е европейска България и в нея всичко се случва по закон“, заяви той в позиция.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Масирано прехвърляне на американска авиация към Близкия изток, шест „летящи цистерни“ кацнаха в София

      Над 120 самолета прекосиха Атлантика за дни, докато преговорите с Иран продължават

      Николай Милчев: Българската култура е под натиск, литературата губи смисъл

      „Това вече не е нашата българска земя. Те я превзеха, унищожават езика ни и литературата ни“, заяви Милчев. Той отбеляза, че външни влияния и неправилни образователни практики, включително масовото използване на тестове в училищата, са довели до обезличаване на творчеството и до невъзможност младите хора да пишат и мислят самостоятелно.

      Екозащитникът Атанас Русев с тежки обвинения към „Зеленото течение“ за връзки с Калушев от Петрохан

      Според него документ на МОСВ, издаден при управлението на Борислав Сандов, поставя въпроси за институционални зависимости и прикрити контакти
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions