Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          18:14 Видеата на МВР показват че групата от „Петрохан“ се е сбогувала дружески: Ще се видим на по-добро… (видеа)16:30 Реалните доходи на българските домакинства са нараснали с 45% за десет години16:22 Румен Радев: „Петрохан“ е зловещ символ на разградената държава, която е неспособна да защити дори децата си16:12 Любослав Костов: Проблемът на България е, че потреблението нараства, а инвестициите спадат14:25 ОБРАТ! ФБР не успя да докаже, че Епстийн е оглавявал група за трафик на хора14:09 Т. Стойчев: Мафиотската престъпност проникна до най-високите нива на властта13:51 Полицията за „Петрохан“: Работи се по 2 версии, 15 души са разпитани, в групата се говорило за смърт, детето намерено клекнало и с вплетени пръсти на ръцете13:51 Недялко Недялков пред Евроком за трагедията в Петрохан: Това е българският вариант на „Епстийн“, има политически чадър (видео)13:43 Тома Белев за случая „Петрохан“: Да приказваш за паравоенна групировка, когато става въпрос за 5 души и 1 дете, е малко странно13:04 Бащата на убитото дете от Петрохан съветван от години да си вземе сина от Калушев

          Йотова за Иван Гарелов: Благодаря за всичко, което ми даде, учителю!

          3 септември 2024 | 13:14 1010

          „Имам честта да живея в епохата „Гарелов“! Гарелов никога не остаря, трупаше мъдрост и я раздаваше на тези, които я разбират и искат. Неизчерпаемата му енергия и професионализъм, вечно любопитните към света очи, критичността преди всичко към себе си, верността на принципи, далеч над конюнктурата, го поддържаха млад и със сърце, биещо в един ритъм с ритъма на деня“, пише вицепрезидентът Илияна Йотова след тъжната вест за концината на Иван Гарелов.

          - Реклама -
            
            

          81-годишният журналист почина тази сутрин в „Пирогов“.

          Вицепрезидентът пише още:

          „Той е легенда, а легендите не остаряват, стават по-богати и красиви! Благодаря за всичко, което ми даде, учителю! Светъл да е пътят на душата ти!“. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Съдът в Монтана отново задържа обвиняемия за блудство с 8-годишно дете след протести в Лом

          Мярката „подписка“ беше отменена след обществен натиск и нова преценка на доказателствата

          Иван Христанов: Не вярваме на казаното днес от полицията по казуса „Петрохан“

          "Не вярваме на казаното днес от полицията по казуса "Петрохан". Нямаше убедителни доказателства за хипотезата за убийство и самоубийство."

          Диана Хусеин: Нетаняху търси конфликт с Иран, за да спаси политическата си кариера

          В разговора бе засегнат и глобалният скандал „Епстийн“, който продължава да тресе световния елит.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions