Search Suggestions
      понеделник, 16.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          КЕВР обсъжда поскъпване на водата в София с 20%

          12 септември 2024 | 12:40 480

          Водата в София да поскъпне с 20 процента от октомври – това предложение на „Софийска вода“ ще бъде обсъдено в Комисията за енергийно и водно регулиране.

          - Реклама -
            
            

          Ако предложението бъде прието ВиК услугата в столицата ще струва 3,52 лв. с ДДС.

          От регулатора твърдят, че новата цена ще бъде близо три пъти по-ниска от определената като социално поносима за София, а водата ще остане една от най-евтините в страната.

          Предложеният от „Софийска вода“ бизнес план, от който зависят цените на ВиК услугите, трябва да бъде одобрен от регулатора на 30 септември и да влезе в сила от 1 октомври.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Кирил Добрев: Никога не бих отишъл в партията на Радев, аз имам своя партия

          Депутатът от БСП коментира вътрешнопартийните различия, политическите събития в страната и новата партия на Радев.

          Бившият председател на ДАНС Цветлин Йовчев разкрива как се вербуват агенти и сътрудници на контраразузнаването

          Йовчев обяснява методите на вербуване, изискванията към агентите и сложността при запазване на тяхната самоличност.

          Майката на загиналия Николай Златков призовава за независимо разследване по случая „Петрохан-Околчица“

          Ралица Асенова настоява за публично извинение и за защита на близките на жертвите, както и за по-голяма прозрачност по случая „Петрохан-Околчица“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions