Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Предупреждение: Тестват системата BG-Alert

      17 октомври 2024 | 08:05 510

      Национален тест на системата BG-Alert ще се проведе днес. В продължение на половин час – от 13:00 до 13:30 часа, ще бъде извършена проверка на функционирането на всички компоненти на системата, съобщиха от МВР.

      - Реклама -
        
        

      Чрез системата BG-Alert ще бъде разпространено съобщение до крайни мобилни устройства на гражданите на територията на цялата страна, съдържащо текст на български и английски език. Получаването на съобщението ще бъде еднократно, съпроводено от специфичен звук и/или вибрация.

      Тестовите съобщения от BG-Alert подлежат на управление и могат да бъдат активирани/деактивирани от потребителите.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Откриха потъналия риболовен кораб край Маслен нос

      Изчезналият в сряда сутринта от радарите риболовен кораб е открит на морското дъно, научи NOVA от свои източници.

      София разширява автобусната мрежа с над 40 км и включва нови квартали към метрото

      Столична община предлага разширяване на автобусната мрежа с над 40 км, както и включване на четири нови зони в редовния градски транспорт.

      Нощен сценарий с „комисар“ и „свещеник“ завърши със 7 месеца условно за ало измамник

      Осъдителна присъда е постановена срещу участник в телефонна измама, съобщиха от полицията. Разследването е проведено от служители на Районно управление – Правец под ръководството на прокуратурата.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions